Informačné publikácie pre rodičov

Naše publikácie vám pomôžu získať rôzne informácie počas onkologickej liečby vášho dieťaťa. Sú rozdelené do viacerých tematických okruhov: pre rodičov a opatrovateľov detí, dospievajúcich a mladých dospelých, starých rodičov, pre rodiny po strate dieťaťa. Niektoré vznikli prekladmi z anglických originálov, ktoré vydáva The Children’s Cancer & Leukaemia Group, iné redizajnom existujúcej publikácie alebo vytvorením novej.

Postupne budeme pridávať ďalšie, ktoré môžu byť pre vás užitočné. V prípade záujmu o tlačenú verziu nás prosím kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Všetky publikácie sú voľne dostupné na stiahnutie vo formáte PDF. Ich šírenie na iných webových stránkach je možné len s písomným súhlasom vydavateľa SVETIELKO POMOCI n.o., Pražská 541/, 040 11 Košice - Západ.

 

                                                                  

               

                                                              

 

                                                                 

                       

                                        

                 

Kontakt

  • Pražská 541/8, 040 11 Košice - Západ
  • + 421 903 821 676

Čo robíme

Pomáhame deťom s onkologickými a hematologickými chorobami na východnom Slovensku - Staráme sa o deti v terminálnom štádiu života - Venujeme sa rodinám po strate dieťaťa - Vznikli sme na základe osobnej skúsenosti s onkologickým ochorením dieťaťa

Podporte nás

Dnes 4 | Včera 25 | Tento týždeň 113 | Tento mesiac 766 | Spolu 389916